قیمت مخزن آب

قیمت مخزن آب، تانکر آب و انواع وان صنعتی و حمام

نام محصولطولعرضارتفاع(تومان)قیمت
نام محصولطولعرضارتفاع(تومان)قیمت
مخازن عمودی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۸۰ لیتری عمودی۵۰۵۸۷۶۱.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری عمودی۵۲۷۵۹۳۳.۰۰۰
مخزن ۱۵۰ لیتری عمودی۵۵۸۵۱.۲۸۸.۰۰۰
مخزن ۲۲۰ لیتری عمودی۶۰۱۰۲۱.۶۹۱.۰۰۰
مخزن ۳۵۰ لیتری عمودی۶۶۱۳۲۲.۰۹۴.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری عمودی۸۵۱۱۹۲.۶۵۲.۰۰۰
مخزن ۵۵۰ لیتری عمودی۷۲۱۷۰۳.۰۱۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی۱۰۹۱۴۵۴.۴۷۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند۸۸۲۱۲۴.۹۴۱.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰ لیتری عمودی۱۲۱۱۷۲۶.۳۸۹.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰ لیتری عمودی۱۵۳۲۰۸۱۲.۰۰۰.۰۰۰
مخزن ۸۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۰۵۸۱.۱۸۰.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۲۷۵۱.۳۹۰.۰۰۰
مخزن ۱۵۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۵۸۵۱.۷۱۶.۰۰۰
مخازن افقی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۷۰ لیتری افقی۷۱۴۴۴۸۹۱۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری افقی۷۳۵۴۵۸۹۳۳.۰۰۰
مخزن ۴۰۰ لیتری افقی۱۲۴۷۰۷۷۲.۵۴۳.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری افقی۱۳۵۷۹۸۶۳.۲۲۰.۰۰۰
مخزن ۷۰۰ لیتری افقی۱۷۱۸۱۹۱۴.۳۴۶.۰۰۰
مخزن ۷۵۰ لیتری افقی۱۵۵۹۰۹۸۴.۴۵۰.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی۱۶۸۱۰۰۱۱۰۵.۲۹۱.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰ لیتری افقی۲۰۲۱۱۰۱۱۶۷.۸۴۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰ لیتری افقی۲۰۲۱۲۴۱۳۵۹.۷۶۸.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰ لیتری افقی۲۴۰۱۴۰۱۵۲۱۴.۵۳۲.۰۰۰
مخزن ۴۰۰۰ لیتری افقی۲۵۰۱۵۹۱۷۰۲۰.۶۲۲.۰۰۰
مخزن ۵۰۰۰ لیتری افقی۲۴۵۱۸۰۱۹۰۲۷.۵۳۸.۰۰۰
مخازن کتابی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۵۰۰ لیتری کتابی پلاستونیک۱۴۲۵۰۱۱۰۳.۵۱۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰ لیتری کتابی پلاستونیک۲۱۵۷۰۲۰۰۱۲.۱۹۸.۰۰۰
مخازن عمودی طبرستانمجتمع پلاستیک طبرستان
مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۱۹۰۲۳۹۲۲.۵۷۹.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۳۲۲۷۲۳۷.۷۶۵.۰۰۰
مخزن ۱۲۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۳۵۳۱۰۴۴.۳۲۹.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۵۵۳۳۵۵۵.۳۵۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۳۰۷۶۸.۷۸۶.۰۰۰
مخزن ۲۵۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۳۸۰۸۵.۶۷۵.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۴۵۳۱۰۶.۹۵۵.۰۰۰
مخازن افقی کرکره ای طبرستانمخزن آب طبرستان
مخزن ۷۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۶۶۴۴۴۸۶۹۲.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۷۰۵۱۵۴۹۳۱.۰۰۰
مخزن ۲۲۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۹۷۶۵۷۰۱.۸۸۶.۰۰۰
مخزن ۳۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۱۶۶۵۷۳۲.۱۶۲.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۳۴۷۵۸۲۳.۰۸۰.۰۰۰
مخزن ۸۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۴۸۸۹۹۷۴.۲۷۲.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۵۰۱۰۰۱۱۰۵.۱۰۹.۵۰۰

قیمت مخزن آب پلی اتیلن، تانکر آب و وان صنعتی و حمام پلی اتیلن

امروزه با توجه به خشکسالی های متوالی در کشور، روز به روز نیاز به خرید مخزن آب پلی اتیلن برای ذخیره سازی آب آشامیدنی بیش از پیش احساس می‌شود. یکی از اولین قدم ها برای تهیه منبع آب پلی اتیلن، اطلاع از قیمت منبع آب و دسترسی به لیست قیمت مخزن پلی اتیلن می‌‌باشد. آن می‌‌باشد. با توجه به حساسیت موضوع نگهداری آب آشامیدنی، نیاز است تا مخزن پلی اتیلن خریداری شده از بالاترین استاندارها برخوردار باشد. تانکر بانک ارائه کننده انواه مخزن پلی اتیلن استاندارد می‌باشد. شما می‌توانید لیست قیمت مخزن پلی اتیلن را در قسمت بالا مشاهده کنید.

نکته: در صورت سفارش عمده، هزینه ارسال به شهرستان ها هم بر عهده تانکر بانک می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت مخزن آب، تانکر، منبع و وان حمام پلی اتیلن با مشاوران ما تماس بگیرید.

قیمت مخزن آب

 

کدام مخزن پلی اتیلن مناسب شما می‌باشد؟

مخازن پلی اتیلن موجود در سایت تانکر بانک از تنوع بسیار بالایی در قیمت برخوردار می‌باشد و شما می‌توانید در میان طیف وسیع مخازن آب موجود در تانکر بانک به جستوجوی مخزن آب پلی اتیلن مورد نظر خود بپردازید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سایت تانکر بانک برای اولین بار در این حوزه از تکنولوژی واقعیت افزوده برای کمک به مشتریانی که قصد خرید تانکر آب پلی اتیلنی را دارند استفاده کرده است. مخزن آب پلی اتیلن به دو دسته تک و سه لایه تقسیم بندی می‌شوند. در مدل سه لایه از 3 لایه پلی اتیلن درجه یک به ترتیب لایه خارجی به همراه مواد آنتی یووی جهت حفاظت از مخزن آب در برابر تشعشعات خورشیدی، لایه میانی به صورت مشکی رنگ جهت جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن، لایه درونی جهت حفاظت از مخزن در برابر تنش مایعات استفاده شده است. در مدل تک لایه هم تنها از یک لایه پلی اتیلن به همراه مواد آنتی یووی استفاده شده است که از همان زخامت و کیفیت مخزن پلی اتیلن سه لایه برخوردار می‌باشد.

انواع مخزن پلی اتیلن موجود در تانکر بانک

در ادامه قصد داریم به معرفی انواع مخزن آب پلی اتیلن موجود در تانکر بانک بپردازیم. همان طور که پیشتر درمقالات مرتبط به مخزن آب پلی اتیلن به آن پرداختیم طیف وسیعی از انواع منبع پلی اتیلن موجود است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم.

مخازن عمودی پلی اتیلن

مخزن آب عمودی پلی اتیلن به مخازنی گفته می‌شود که ایستاده و استوانه ای شکل می‌باشند و در بازار به نام‌های دیگری همچون تانکر عمودی، منبع عمودی و مخزن ایستاده شناخته می‌شوند. از این مخازن پلی اتیلن هم در صنایع و هم برای ذخیره سازی آب آشامیدنی می‌توان استفاده کرد.

مخازن افقی پلی اتیلن

مخزن آب افقی پلی اتیلن به مخازنی اطلاق می‌شود که به صورت استوانه‌ای و خوابیده می‌باشد و در بازار به نام‌های دیگری چون تانکر افقی، منبع افقی و مخزن خوابیده شناخته می‌شوند. این نوع منبع پلاستیکی هم مانند منبع عمودی پلاستیکی مناسب برای صنایع و ذخیره آب می‌باشد.

مخازن کتابی پلی اتیلن

مخزن آب کتابی پلی اتیلن به مخازنی گفته می‌شود که به صورت مکعبی ایستاده می‌باشد و در بازار به نام‌های دیگری چون تانکر کتابی، مخزن مکعبی و مخزن آسان رو شناخته می‌شوند. از این مخزن پلاستیکی در مکان هایی که مشکل کمبود فضا دارند می‌توان استفاده کرد، مخزن کتابی پلاستیکی هم مانند منبع افقی پلاستیکی مناسب برای انواع کاربرد ها است.

مخازن زیرپله پلی اتیلن

مخزن آب زیرپله پلی اتیلن به مخازن پلی اتیلنی گفته می‌شود که به صورت ذوزنقه شکل می‌باشند و در فضای زیرین پله ها جای می‌گیرند. هدف از طراحی این نوع مخزن پلاستیکی استفاده بهینه از فضاهای پرت غیرقابل استفاده است. این مخازن در بازار به نام‌های دیگری چون منبع زیرپله، تانکر زیرپله معروف می‌باشند.

مخازن انبساط پلی اتیلن

مخزن انبساط پلی اتیلن، همان مخزن عمودی بوده که برای استحکام در برابر دمای بالای آب از یک لایه فوم تشکیل شده است. این لایه فوم تانکر پلاستیکی را در برابر حرارت آب محافظت می‌کند. این مخزن در بازار به نام‌های مخزن فوم دار، تانکر فوم دار، تانکر انبساط و منبع انبساط شناخته می‌شود.

وان صنعتی پلی اتیلن

وان صنعتی پلی اتیلن به وان هایی گفته می‌شود که برای مصارف صنعتی همچون شیلات، صنایع شیمیایی و صنایع تولیدی ساخته شده اند. این وان ها در بازار با نام های دیگری چون استخر پلی اتیلن، وان شیلاتی و لگن پلی اتیلن شناخته می‌شود. برای اطلاع از قیمت وان پلی اتیلن صنعتی می‌توانید به لیست قیمت وان پلی اتیلن در بالا مراجعه کرده یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت وان شیلاتی

 

وان حمام پلی اتیلن

وان حمام به وان هایی گفته می‌شود که برای استفاده در حمام منازل برای مصارف استحمام یا درمانی تولید شده اند. این وان ها در بازار به نام هایی چون وان پلی اتیلن، لگن حمام پلی اتیلن و وان حمام پلی اتیلنی شناخته می‌شود. شما می‌توانید برای خرید مخزن آب در تهران با ما در ارتباط باشید.

نحوه سفارش مخرن پلی اتیلن از تانکر بانک

در صورت نیاز می‌توانید مخزن پلی اتیلن مورد نظر خود را به صورت تلفنی یا از طریق سایت سفارش دهید. در صورت نیاز به مشاوره در مورد خرید مخزن آب پلی اتیلن و اطلاع از قیمت مخزن آب مورد نظر خودتان می‌توانید از طریق چت باکس موجود در صفحه با مشاوران تانکر بانک در ارتباط مستقیم باشید. در انتها از شما دعوت میکنیم تا در صورت تمایل مقاله راهنمای خرید مخزن آب را در تانکر بانک مطالعه کنید.

خرید مخزن آب ساختمان

برای خرید منبع آب ساختمان ابتدا می‌بایست لیست قیمت مخزن آب را در سایت ما مشاهده کنید و در ادامه با تماس با کارشناسان ما قیمت مخزن آب پلی اتیلن را با آنها چک کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید منبع آب برای ساختمان خود نمایید.

سوالات متداول

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”تفاوت تانکر بانک با سایر رقبای موجود در این زمینه چیست؟” answer-0=”تانکر بانک برای اولین بار از تکنولوژی واقعیت افزوده برای سهولت در انتخاب و خرید مخزن استفاده کرده است. همچنین برای اولین بار خدماتی همچون جوش پلاستیک و خدمات سرویس مخزن آب را به شما ارائه می‌کند.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”هزینه سرویس مخزن آب چقدر است؟” answer-1=”هزینه سرویس مخزن آب با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی متغیر می‌باشد.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

3.7/5 - (3 امتیاز)
tankerbank
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *