خرید مخزن آب در تهران+ نکات مهم پیش از خرید مخزن آب

خرید مخزن آب در تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا در تمامی حوزه ها فروشگاهی آنلاین وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی محصول خود را خریداری کنید. خرید مخزن آب در تهران یکی از این حوزه ها می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی مخزن آب مورد نظر خود را از طریق سایت تانکر بانک خریداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بورس مخزن آب در تهران و مرکز فروش مخزن آب در تهران را معرفی کنیم.

خرید مخزن آب در تهران

همانگونه که در ابتدای مقاله گفتیم، امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید تمامی خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. یکی از حوزه هایی که روزانه نیاز جامعه به آن بیشتر می‌شود حوزه مخزن پلاستیکی آب در تهران می‌باشد. تانکر بانک با داشتن سابقه ای درخشان سعی دارد تا بهترین قیمت مخزن آب پلی اتیلن در تهران را به شما معرفی کند. در لیست زیر شما می توانید قیمت بروز مخزن پلی اتیلن در تهران را مشاهده کنید.

نکته بسیار مهم: با توجه به نوسانات بازار نیاز است تا قبل از خرید مخزن پلی اتیلن با مشاوران تانکر بانک تماس حاصل کنید.

نام محصولطولعرضارتفاع(تومان)قیمت
نام محصولطولعرضارتفاع(تومان)قیمت
مخازن عمودی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۸۰ لیتری عمودی۵۰۵۸۷۶۱.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری عمودی۵۲۷۵۹۳۳.۰۰۰
مخزن ۱۵۰ لیتری عمودی۵۵۸۵۱.۲۸۸.۰۰۰
مخزن ۲۲۰ لیتری عمودی۶۰۱۰۲۱.۶۹۱.۰۰۰
مخزن ۳۵۰ لیتری عمودی۶۶۱۳۲۲.۰۹۴.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری عمودی۸۵۱۱۹۲.۶۵۲.۰۰۰
مخزن ۵۵۰ لیتری عمودی۷۲۱۷۰۳.۰۱۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی۱۰۹۱۴۵۴.۴۷۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند۸۸۲۱۲۴.۹۴۱.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰ لیتری عمودی۱۲۱۱۷۲۶.۳۸۹.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰ لیتری عمودی۱۵۳۲۰۸۱۲.۰۰۰.۰۰۰
مخزن ۸۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۰۵۸۱.۱۸۰.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۲۷۵۱.۳۹۰.۰۰۰
مخزن ۱۵۰ لیتری عمودی انبساط فوم دار۵۵۸۵۱.۷۱۶.۰۰۰
مخازن افقی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۷۰ لیتری افقی۷۱۴۴۴۸۹۱۸.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری افقی۷۳۵۴۵۸۹۳۳.۰۰۰
مخزن ۴۰۰ لیتری افقی۱۲۴۷۰۷۷۲.۵۴۳.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری افقی۱۳۵۷۹۸۶۳.۲۲۰.۰۰۰
مخزن ۷۰۰ لیتری افقی۱۷۱۸۱۹۱۴.۳۴۶.۰۰۰
مخزن ۷۵۰ لیتری افقی۱۵۵۹۰۹۸۴.۴۵۰.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی۱۶۸۱۰۰۱۱۰۵.۲۹۱.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰ لیتری افقی۲۰۲۱۱۰۱۱۶۷.۸۴۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰ لیتری افقی۲۰۲۱۲۴۱۳۵۹.۷۶۸.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰ لیتری افقی۲۴۰۱۴۰۱۵۲۱۴.۵۳۲.۰۰۰
مخزن ۴۰۰۰ لیتری افقی۲۵۰۱۵۹۱۷۰۲۰.۶۲۲.۰۰۰
مخزن ۵۰۰۰ لیتری افقی۲۴۵۱۸۰۱۹۰۲۷.۵۳۸.۰۰۰
مخازن کتابی پلاستونیکپلاستونیک
مخزن ۵۰۰ لیتری کتابی پلاستونیک۱۴۲۵۰۱۱۰۳.۵۱۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰ لیتری کتابی پلاستونیک۲۱۵۷۰۲۰۰۱۲.۱۹۸.۰۰۰
مخازن عمودی طبرستانمجتمع پلاستیک طبرستان
مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۱۹۰۲۳۹۲۲.۵۷۹.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۳۲۲۷۲۳۷.۷۶۵.۰۰۰
مخزن ۱۲۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۳۵۳۱۰۴۴.۳۲۹.۰۰۰
مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۲۵۵۳۳۵۵۵.۳۵۰.۰۰۰
مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۳۰۷۶۸.۷۸۶.۰۰۰
مخزن ۲۵۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۳۸۰۸۵.۶۷۵.۰۰۰
مخزن ۳۰۰۰۰ لیتری عمودی طبرستان۳۰۵۴۵۳۱۰۶.۹۵۵.۰۰۰
مخازن افقی کرکره ای طبرستانمخزن آب طبرستان
مخزن ۷۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۶۶۴۴۴۸۶۹۲.۰۰۰
مخزن ۱۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۷۰۵۱۵۴۹۳۱.۰۰۰
مخزن ۲۲۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۹۷۶۵۷۰۱.۸۸۶.۰۰۰
مخزن ۳۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۱۶۶۵۷۳۲.۱۶۲.۰۰۰
مخزن ۵۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۳۴۷۵۸۲۳.۰۸۰.۰۰۰
مخزن ۸۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۴۸۸۹۹۷۴.۲۷۲.۰۰۰
مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی کرکره ای طبرستان۱۵۰۱۰۰۱۱۰۵.۱۰۹.۵۰۰

 

بورس خرید مخزن آب در تهران کجاست؟

تقریبا در تهران خیابان های بسیار زیادی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها بورس خرید محصولی هستند. اما با توجه به شلوغ بودن و وجود بیماری همه گیر کرونا نیاز است تا خرید را در آرامش کامل و دقت انجام دهید. تانکر بانک با ارائه انواع مخزن آب در لیتراژ های مختلف بورس خرید مخزن آب در تهران می‌باشد و شما می‌توانید مخزن آب مورد نیاز خود را به راحتی از طریق این فروشگاه تهیه کنید.

بورس خرید مخزن آب در تهران کجاست؟

 

می‌توان گفت که مرکز فروش مخزن آب در تهران هم در سطح شهر وجود دارد که به صورت سنتی است و مستلزم مراجعه شما به فروشگاه های متعدد و استعلام قیمت مخزن آب به صورت مکرر است اما راه آسان تری وجود دارد که شما را از صرف زمان و هزینه زیاد برای رجوع به نقاط مختلف تهران برای خرید مخزن آب پلاستیکی جلوگیری می‌کند. تنها کافیست از طریق تلفن همراه و جستجوی فروشگاه تانکر بانک در بستر اینترنت به بزرگترین مرکز فروش مخزن آب در تهران وارد شده و در میان طیف وسیع مخازن پلی اتیلن منبع آب مورد نظر خود را مشاهده کنید و در صورت تمایا اقدام به خرید منبع آب پلاستیکی نمایید.

عمر مفید مخازن پلی اتیلن

یکی از مهم ترین سوالاتی که همیشه از مشاوران ما پرسیده می‌شود این است که عمر مفید مخازن پلی اتیلن چقدر می‌باشد. در جواب به این سوال باید بگوییم این مورد به عوامل متعددی بستگی دارد. در صورت استفاده از مواد اولیه استاندارد Food Grade و همچنین نصب و نگهداری اصولی مخزن پلی اتیلن (زیر سازی مناسب و اصولی) شما می‌توانید از مخازن پلی اتیلنی بیش از 10 سال استفاده کنید. برخلاف مخازن گالوانیزه، مخازن پلی اتیلنی دچار زنگ زدگی و تغییر طعم آب نخواهد شد. لازم به ذکر است در صورت تهیه مخزن آب پلی اتیلن در تهران از فروشگاه تانکر بانک شما می‌توانید در صورت نیاز خدمات شست و شو و جلبک زدایی را به همراه گارانتی از ما درخواست کنید.

مطالب مرتبط: فروش مخزن پلی اتیلن در شیراز

نکات مهم پیش از خرید مخزن آب در تهران

در ادامه این مقاله قصد داریم به مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از خرید مخزن آب پلی اتیلنی در تهران به آن توجه کنید اشاره کنیم.

برآورد درست حجم مخزن آب مورد نیاز

یکی از اولین اقداماتی که نیاز است در زمان تهیه منبع آب در تهران به آن توجه داشته باشید این است که حجم منبع آب مورد نیاز شما چقدر می‌باشد. طبق آخرین استعلام تانکر بانک از آبفا مقدار آب مورد نیاز برای هر واحد در تهران مقداری معادل ۲۵۰ لیتر می‌باشد. بر همین اساس یک مجتمع ۴ واحدی به مخزن آب ۱۰۰۰ لیتری نیاز دارد. این مقدار متغیر می‌باشد و در صورت تمایل می‌توانید مخزن با لیتراژ بیشتری را از فروشگاه تانکر بانک تهیه کنید.

نوع مخزن آب 

دومین موردی که در زمان خرید مخزن آب در تهران باید به آن توجه داشته باشید این است که به چه نوع مخزن‌ آب پلی اتیلنی نیاز دارید. در فروشگاه تانکر بانک شما می‌توانید انواع مخزن افقی و مخزن عمودی در لیتراژ های مختلف را مشاهده کرده و به راحتی اقدام به تهیه آن کنید. یکی از جذاب ترین گزینه هایی که در فروشگاه تانکر بانک موجود می‌باشد، امکان مشاهده سه بعدی مخازن آب می‌باشد. شما می‌توانید قبل از خرید اقدام به مشاهده سه بعدی مخزن آب مورد نظر خود کنید.

انواع مخزن آب

 

زیرسازی لازم برای نصب مخزن آب 

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که نیاز است قبل از خرید مخزن آب در تهران انجام دهید. انجام زیرسازی های لازم می‌باشد. انجام درست این مرحله می‌توانید تاثیر بسیار زیادی در گارانتی مخزن‌ آب پلی اتیلنی شما داشته باشد. توصیه می‌شود قبل از خرید مخزن آب در تهران با مشاوران تانکر بانک در خصوص زیرسازی های لازمه مشورت به عمل آورید.

نصب اتصالات

چهارمین و آخرین موردی که باید در زمان خرید مخزن آب به آن توجه داشته باشید تهیه و نصب اتصالات مورد نظر برای نصب برروی مخزن آب مورد نظر می‌باشد. به طور معمول کارخانه های تولید کننده مخزن آب برروی مخازن خود اتصالات نصب نمی‌کنند. تانکر بانک آماده ارائه و نصب انواع اتصالات بر روی مخزن آب مورد نظر شما می‌باشد. 

مخزن پلی اتیلنی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی دیگر از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای بسیار از افراد پیش آید این است که چرا با وجود تانکرهای فلزی باید اقدام به خرید مخازن پلی اتیلنی کنیم؟ در ادامه قصد داریم به مهم ترین ویژگی های مخازن پلی اتیلنی بپردازیم.

  1. دارای گواهینامه سلامت از وزارت بهداشت و درمان می‌باشند.
  2. استفاده از رنگ های استاندارد.
  3. موجود در لیتراژ های مختلف.
  4. امکان تهیه آن در رنگ های مختلف وجود دارد.
  5. موجود در دو تیپ تک و سه لایه.
  6. ضد جلبک و ضد زنگ.

جمع بندی 

در این مقاله از تانکر بانک سعی کردیم تا مهم ترین سوالات موجود در زمینه خرید مخزن آب در تهران بپردازیم و به مرکز فروش مخزن آب در تهران اشاره کردیم. شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت مخزن پلی اتیلن در تهران با ما از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. نکات گفته شده در این مقاله می‌تواند به شما در زمان خرید مخزن آب پلی اتیلن در تهران کمک بسیار شایانی کند. ممنونیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. در صورت تمایل می توانید به صفحه تعمیر مخزن پلی اتیلن مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”مقاومت مخازن پلی اتیلنی چقدر است؟” answer-0=”مخازن پلی اتیلنی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند تا سال‌ها شما را از خرید مخزن آب بی نیاز کنند.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”در صورت سوراخ شدن مخزن آب چیکار کنیم؟” answer-1=”در صورت سوراخ شده مخزن آب پلی اتیلنی می‌توانید از خدمات جوش پلاستیک تانکر بانک استفاده کنید.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

درخواست مشاوره

Rate this post
tankerbank
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *